Dnes je pondelok 5. decembra 2022, meniny má Oto a zajtra Mikuláš.

Dôležité termíny a informácie pre študentov a verejnosť

Štátne záverečné skúšky (ŠZS) sa uskutočnia 25.5.2021 podľa nasledovného:

ŠZS sa budú konať dištančnou formou prostredníctvom videokonferencie s využitím nástrojov CISCO WEBEX EVENTS podľa nižšie uvedeného časového harmonogramu.

Zloženie komisií, rozdelenie do štátnicových komisií a časový rozvrh obhajob diplomových prác ŠZS študentov Ing_PS nájdete  TU!

Z priebehu verejnej časti ŠZS bude robený audiovizuálny záznam, ktorý bude v zmysle zákona č. 93/2020 Z. z. archivovaný na fakulte (FEI TUKE) po dobu 3 mesiacov jeho zvuková časť (stopa) bude na požiadanie prístupná verejnosti.

Súčasne verejná časť ŠZS bude dostupná online. V prípade záujmu, účasť na verejnej časti ŠZS je možná požiadaním tajomníka komisie ŠZS o prístupové dáta v lehote najneskôr 48 hodín pred konaním ŠZS.

Podrobnejšie informácie nájdete: TU!