Dnes je streda 26. apríla 2017, meniny má Jaroslava a zajtra Jaroslav.
Oznamy
Príď aj ty medzi nás
KEMT_MKT_presentation_Page_1 KEMT_SE_presentation_Page_1

Dr.h.c. prof. Ing. Anton Čižmár, CSc.

anton_cizmar
Telefón:+421(55) 602 2121, 2294
E-mail:Anton.Cizmar@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 605
Viac →

 

prof. Ing. Jozef Juhár, CSc.

Jozef Juhár
Telefón: +421(55) 602 3208, 2333
E-mail:Jozef.Juhar@tuke.sk
Adresy: Park Komenského 13, Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 606
Viac →

 

prof. Ing. Dušan Kocur, CSc.

dusan_kocur
Telefón: +421(55) 602 4233
E-mail: Dusan.Kocur@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: V121
Viac →

 

prof. Ing. Dušan Levický, CSc.

dusan_levicky
Telefón: +421(55) 602 2029
E-mail: Dusan.Levicky@tuke.sk
Adresa: Park Komenského 13
Miestnosť: L4
Viac →

 

prof. Ing. Stanislav Marchevský, CSc.

stanislav_marchevsky
Telefón: +421(55) 602 2030
E-mail: Stanislav.Marchevsky@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 132
Viac →

 

prof. Ing. Linus Michaeli, DrSc.

Linus Michaeli
Telefón: +421(55) 602 2857
E-mail: Linus.Michaeli@tuke.sk
Adresa: Park Komenského 13
Miestnosť: L3
Viac →

 

prof. Ing. Ján Mihalík PhD.

Jan_Mihalik
Telefón: +421(55) 602 28 54
E-mail: Jan.Mihalik@tuke.sk
Adresa: Park Komenského 13
Miestnosť: L2
Viac →

prof. Ing. Ján Šaliga, CSc.

jan_saliga
Telefón: +421(55) 602 4233
E-mail:Jan.Saliga@tuke.sk
Adresa: Park Komenského 13
Viac →

Dr.h.c. prof. RNDr. Ing. Ján Turán, DrSc.

jan_turan
Telefón: +421(55) 602 2943
E-mail: Jan.Turan@tuke.sk
Adresa: Park Komenského 13
Miestnosť: 5
Viac →

 

IS MAISe-Learning portál TUKEMailTelefónny zoznamStravovanieUniverzitná knižnicaNastaveniaMoodle
Ocenenia
Katedrové novinky