Dnes je štvrtok 27. júla 2017, meniny má Božena a zajtra Krištof.
Oznamy
Príď aj ty medzi nás
KEMT_MKT_presentation_Page_1 KEMT_SE_presentation_Page_1

Ing. Dávid Hrabčák

David Hrabčák
Telefón:+421(55) 602 2766
E-mail:David.Hrabcak@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 611
Viac →

Ing. Michal Márton

Michal Márton
Telefón:+421(55) 602 4277
E-mail:Michal.Marton@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 129B
Viac →

Ing. Dominik Nezník

Dominik Nez
ník
Telefón:+421(55) 602 2766
E-mail:Dominik.Neznik@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 611
Viac →

Ing. Martin Pečovský

Martin Pečovský
Telefón:+421(55) 602 4341
E-mail:Martin.Pečovsky@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť:
Viac →

Ing. Imrich Andráš

Imrich Andráš
Telefón:+421(55) 602 2861
E-mail:Imrich.Andráš@tuke.sk
Adresa: Park Komenského 13
Miestnosť: 15A
Viac →

Ing. Pavol Dolinský

Pavol Dolinsky
Telefón:+421(55) 602 2861
E-mail:Pavol.Dolinsk@tuke.sk
Adresa: Park Komenského 13
Miestnosť: 15A
Viac →

Ing. Jozef Greššák

Jozef Greššák
Telefón:+421(55) 602 2766
E-mail:Jozef.Gressak@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 611
Viac →

Ing. Jakub Oravec

Jakub Oravec
Telefón:+421(55) 602 4277
E-mail:Jakub.Oravec@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 129B
Viac →

Ing. Miroslav Repko

Miroslav Repko
Telefón:+421(55) 602 4341
E-mail:Miroslav.Repko@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 120A
Viac →

Ing. Stanislav Slovák

Samuel Slovák
Telefón:+421(55) 602 4341
E-mail:Stanislav.Slovak@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 120A
Viac →

Ing. David Čonka

David Conka
Telefón:+421(55) 602 2766
E-mail:David.Conka@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 611
Viac →

Ing. Vladimír Hajduk

Vladimír Hajduk
Telefón:+421(55) 602 2766
E-mail:Vladimir.Hajduk@tuke.sk
Adresa: Park Komenského 13
Miestnosť:15a
Viac →

Ing. Tomáš Ivaniga

Tomasa Ivaniga
Telefón:+421(55) 602 4277
E-mail:Tomas.Ivaniga@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť:
Viac →

Ing. Tomáš Koctúr

Tomas Koctur
Telefón:+421(55) 602 2766
E-mail:Tomas.Koctur@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 611
Viac →

Ing. Martin Matis

Martin Matis
Telefón:+421(55) 602 2766
E-mail:Martin.Matis@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 611
Viac →

Ing. Dávid Solus

David Solus
Telefón:+421(55)
E-mail:David.Solus@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 129b
Viac →

Ing. Daniel Novák

Daniel_Novak
Telefón:+421(55) 602 4234
E-mail:Daniel.Novak@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť number: 120B
Viac →

Ing. Ján Pastirčák

Jan_Pastircak
Telefón:+421(55) 602 4277
E-mail:Jan.Pastircak@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 102B
Viac →

Ing. Ján Ružbarský

Jan_Ruzbarsky
Telefón:+421(55) 602
E-mail:Jan.Ruzbarsky@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 120B
Viac →

Ing. Ján Schneider

Jan_Schneider
Telefón:+421(55) 602 4108
E-mail:Jan.Schneider@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 119A
Viac →

Ing. Ján Tóth

Jan_Toth
Telefón:+421(55) 602 4277
E-mail:Jan.Toth@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 129B
Viac →

Ing. Lukáš Sendrei

Lukas_Sendrei
Telefón:+421(55) 602 4105
E-mail:Lukas.Sendrei@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: V126
Viac →

Ing. Martin Petrvalský

Martin_Petrvalsky
Telefón:+421(55) 602 4105
E-mail:Martin.Petrvalsky@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: V126
Viac →

Ing. Peter Kažimír

Peter_Kazimir
Telefón:+421(55) 602 4234
E-mail:Peter.Kazimir@tuke.sk
Adresa:
Miestnosť:
Viac →
IS MAISe-Learning portál TUKEMailTelefónny zoznamStravovanieUniverzitná knižnicaNastaveniaMoodle
Ocenenia
Katedrové novinky