Dnes je streda 26. apríla 2017, meniny má Jaroslava a zajtra Jaroslav.
Oznamy
Príď aj ty medzi nás
KEMT_MKT_presentation_Page_1 KEMT_SE_presentation_Page_1

Ing. Gabriel Bugár, PhD.

Gabriel Bugár
Telefón:+421(55) 602 2808
E-mail:Gabriel.Bugar@tuke.sk
Adresa: Park Komenského 13
Miestnosť: 16
Viac →

Ing. Mária Gamcová, PhD.

Maria_Gamcova
Telefón:+421(55) 602 4180
E-mail:Maria.Gamcova@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 131
Viac →

Ing. Iveta Gladišová, PhD.

Iveta Gladišová
Telefón:+421(55) 602 2940
E-mail:Iveta.Gladisova@tuke.sk
Adresa : Park Komenského 13
Miestnosť: 35-A
Viac →

Ing. Daniel Hládek PhD.

Daniel Hladek
Telefón: +421(55) 602 2298
E-mail: Daniel.Hladek@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 609

Miestnosť: L609
Viac →

Ing. Ľudmila Maceková, PhD.

Ludmila Macekova
Telefón:+421(55) 602 4108
E-mail:Ludmila.Macekova@tuke.sk
Adresa: Vysokoškolská 4
Miestnosť: 119A
Viac →

Ing. Stanislav Ondáš, PhD.

Stanislav_Ondas
Telefón:+421(55) 602 2334
E-mail:Stanislav.Ondas@tuke.sk
Adresa : Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 610
Viac →

Ing. Ján Papaj, PhD.

Papaj
Telefón: +421(55) 602 2334
E-mail: jan.papaj@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: L610
Viac →

Ing. Ján Staš, PhD.

Jan Stas
Telefón: +421(55) 602 2298,
E-mail: Jan.Stas@tuke.sk
Adresa: Boženy Němcovej 32
Miestnosť: 609
Read more →
IS MAISe-Learning portál TUKEMailTelefónny zoznamStravovanieUniverzitná knižnicaNastaveniaMoodle
Ocenenia
Katedrové novinky