Dnes je piatok 5. marca 2021, meniny má Fridrich a zajtra Radoslav, Radoslava.

V piatok 06.11.2020 sa uskutočnilo oficiálne spustenie projektu Network of IcT Robo Clubs (NITRO Clubs EU). Reč je o iniciatíve Erasmus + v oblasti odborného vzdelávania a prípravy (VET), prostredníctvom ktorej partneri z Bulharska, Rumunska a Slovenska (univerzity, technologické inštitúty, vzdelávacie inštitúcie a mimovládne organizácie) vytvoria sieť klubov Robot IcT a poskytnú infraštruktúru, vedomosti a nástroje pre trvalo udržateľný rozvoj a ďalšie rozširovanie tejto siete po dobu životnosti projektu. Konzorcium partnerov pozostáva z Inštitútu informačných a komunikačných technológií v Bulharsku ako vedúceho a Profesionálnej strednej školy elektrotechniky a elektroniky „MVLomonosov“ v Bulharsku, Profesionálnej Gimnazie Po Elektrotehnika I Avtomatika v Bulharsku, Polytechnickej univerzity v Bukurešti v Rumunsku, Partnermi sú Národná asociácia verejných knižníc a knižníc v Rumunsku (ANBPR), Rumunsko, Technická univerzita v Košiciach, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Košice. Projekt NITRO Clubs EU prebieha v dňoch 15.10.2020-14.08.2023.