Dnes je štvrtok 22. júna 2017, meniny má Paulína a zajtra Sidónia.

V dňoch 31. Marca – 11. Apríla hostila Technická univerzita v Sofii (Bulharsko) stretnutie študentov v rámci intenzívneho programu Erasmus s názvom “Intercultural Knowledge Transfer in Engineering for a Sustainable Global ICT Community: SUSCOMTEC 2014“., ktorého sa zúčastnil doc. Ing. Ľubomír Doboš, PhD. a štyria doktorandi: Ing. Martin Broda, Ing. Jozef Lipták,  Ing. Lukáš Sendrei a Ing. Daniel Zlacký. Zúčastnilo sa ho viac ako 70 študentov a profesorov z 11 krajín Európy. Študenti sa aktívne zapájali do prednášok z oblasti informačných a komunikačných technológii zameraných na vývoj a udržateľnosť v nasledujúcich rokoch. Študenti počas stretnutia pracovali v skupinách, pričom ich úlohou bolo pripraviť krátku prezentáciu na určitú problematiku z danej oblasti, ktorú hodnotila odborná porota. Členom skupiny, ktorá sa umiestnila na prvom mieste bol aj Ing. Lipták a členom skupiny na treťom mieste Ing. Broda. Študenti si zo sebou odniesli cenné skúsenosti a pekné spomienky.