Dnes je piatok 19. augusta 2022, meniny má Lýdia a zajtra Anabela.
Oznamy
Príď aj ty medzi nás
KEMT_MKT_presentation_Page_1 KEMT_SE_presentation_Page_1

Pracovník našej katedry Matúš Pleva sa aktívne zúčastnil na workshope pre záujemcov a podávanie projektov v rámci výzvy Personalizing Health Care rámca H2020, ktorý sa uskutočnil 4.7.2014 v Lyone. Prezentácia projektového zámeru a doterajších výsledkov našej katedry v oblasti rečových technológií sa stretla s veľkým ohlasom a dokonca pozvaním do bilaterálnej spolupráce od prof. Siddika Yarmana z Istanbul University (+ prejavilo záujem cca 10 ďalších potencionálnych partnerov: DMMR – Paris, Intactile design – Montpellier, Trinity College Dublin, HelpAging.com, Kadir Has University – Istanbul, kontour46.eu – Torino, Istanbul TTM, University of Oulu, clinatec – Grenoble, TIMC-IMAG lab. Lyon).

Po workshope sa konali aj vopred naplánované osobné stretnutia (po 30 minút) so 4 záujemcami o potencionálnu spoluprácu (Skappy – FR, ScribeIT – FR, CLINATEC – FR, Kymenlaakso University – FI) s predstavením výsledkov nášho výskumu.

Po stretnutí sme živo diskutovali o možných projektoch v rámci akutálnych výziev H2020 nielen v oblasti PHC, keďže na stretnutí boli aj partneri z iných našich predošlých projektových konzorcií.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


IS MAISe-Learning portál TUKEMailTelefónny zoznamStravovanieUniverzitná knižnicaNastaveniaMoodle
Ocenenia
Katedrové novinky