Dnes je streda 26. apríla 2017, meniny má Jaroslava a zajtra Jaroslav.
Announcements
Príď aj ty medzi nás
KEMT_MKT_presentation_Page_1 KEMT_SE_presentation_Page_1

Dr.h.c. prof. Ing. Anton Čižmár, CSc.

anton_cizmar
Phone:+421(55) 602 2121, 2294
E-mail:Anton.Cizmar@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room number: 605
Read more →

 

prof. Ing. Jozef Juhár, CSc.

Jozef Juhár
Phone: +421(55) 602 3208, 2333
E-mail:Jozef.Juhar@tuke.sk
Addresses: Park Komenského 13,Boženy Němcovej 32
Room number: 606
Read more →

 

prof. Ing. Dušan Kocur, CSc.

dusan_kocur
Phone: +421(55) 602 4233
E-mail: Dusan.Kocur@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room number: V121
Read more →

 

prof. Ing. Dušan Levický, CSc.

dusan_levicky
Phone: +421(55) 602 2029
E-mail: Dusan.Levicky@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Room number: L4
Read more →

 

prof. Ing. Stanislav Marchevský, CSc.

stanislav_marchevsky
Phone: +421(55) 602 2030
E-mail: Stanislav.Marchevsky@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room number: 132
Read more →

 

prof. Ing. Linus Michaeli, DrSc.

Linus Michaeli
Phone: +421(55) 602 2857
E-mail: Linus.Michaeli@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Room number: L3
Read more →

 

prof. Ing. Ján Mihalík PhD.

Jan_Mihalik
Phone: +421(55) 602 28 54
E-mail: Jan.Mihalik@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Room number: L2
Read more →

prof. Ing. Ján Šaliga, CSc.

jan_saliga
Phone: +421(55) 602 4233
E-mail:Jan.Saliga@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Read more →

 

Dr.h.c. prof. RNDr. Ing. Ján Turán, DrSc.

jan_turan
Phone: +421(55) 602 2943
E-mail: Jan.Turan@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Room number: 5
Read more →

 

 

IS MAISe-Learning portál TUKEMailTelefónny zoznamStravovanieUniverzitná knižnicaNastaveniaMoodle
Awards
Department news