Dnes je štvrtok 27. apríla 2017, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila.
Announcements
Príď aj ty medzi nás
KEMT_MKT_presentation_Page_1 KEMT_SE_presentation_Page_1

Ing. Dávid Hrabčák

David Hrabčák
Phone:+421(55) 602 2766
E-mail:David.Hrabcak@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: 611
Read more →

Ing. Michal Márton

Michal Márton
Phone:+421(55) 602 4277
E-mail:Michal.Marton@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: 129B
Read more →

Ing. Dominik Nezník

Dominik Nez
ník
Phone:+421(55) 602 2766
E-mail:Dominik.Neznik@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: 611
Read more →

Ing. Martin Pečovský

Martin Pečovský
Phone:+421(55) 602 4341
E-mail:Martin.Pečovsky@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room:
Read more →

Ing. Imrich Andráš

Imrich Andráš
Phone:+421(55) 602 2861
E-mail:Imrich.Andráš@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Room: 15A
Read more →

Ing. Pavol Dolinský

Pavol Dolinsky
Phone:+421(55) 602 2861
E-mail:Pavol.Dolinsk@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Room: 15A
Read more →

Ing. Jozef Greššák

Jozef Greššák
Phone:+421(55) 602 2766
E-mail:Jozef.Gressak@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: 611
Read more →

Ing. Jakub Oravec

Jakub Oravec
Phone: +421(55) 602 4277
E-mail:Jakub.Oravec@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: 129B
Read more →

Ing. Miroslav Repko

Miroslav Repko
Phone:++421(55) 602 4341
E-mail:Miroslav.Repko@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: 120A
Read more →

Ing. Stanislav Slovák

Samuel Slovák
Phone:+421(55) 602 4341
E-mail:Stanislav.Slovak@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: 120A
Read more →

Ing. David Čonka

David Conka
Phone:+421(55) 602 2766
E-mail:David.Conka@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: 611
Read more →

Ing. Vladimír Hajduk

Vladimír Hajduk

Phone:+421(55) 602 2766
E-mail:Vladimir.Hajduk@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Room: 15a
Read more →

Ing. Tomáš Ivaniga

Tomasa Ivaniga
Phone:+421(55) 602 4277
E-mail:Tomas.Ivaniga@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room:
Read more →

Ing. Tomáš Koctúr

Tomas Koctur
Phone:+421(55) 602 2766
E-mail:Tomas.Koctur@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: 611
Read more →

Ing. Martin Matis

Martin MAtis
Phone:+421(55) 602 2766
E-mail:Martin.Matis@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: 611
Read more →

Ing. Dávid Solus

David Solus
Phone:+421(55)602 4277
E-mail:David.Solus@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: 129b
Read more →

Ing. Daniel Novák

Daniel_Novak
Phone:+421(55) 602 4234
E-mail:Daniel.Novak@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room number: 120B
Read more →

Ing. Ján Pastirčák

Jan_Pastircak
Phone:+421(55) 602 4180
E-mail:Jan.Pastircak@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: 102B
Read more →

Ing. Ján Ružbarský

Jan_Ruzbarsky
Phone:+421(55) 602
E-mail:Jan.Ruzbarsky@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: 120B
Read more →

Ing. Ján Schneider

Jan_Schneider
Phone:+421(55) 602 4108
E-mail:Jan.Schneider@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: 119A
Read more →

Ing. Ján Tóth

Jan_Toth
Phone:+421(55) 602 4277
E-mail:Jan.Toth@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: 129B
Read more →

Ing. Lukáš Sendrei

Lukas_Sendrei
Phone:+421(55) 602 4105
E-mail:Lukas.Sendrei@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: V126
Read more →

Ing. Martin Petrvalský

Martin_Petrvalsky
Phone:+421(55) 602 4105
E-mail:Martin.Petrvalsky@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room: V126
Read more →

Ing. Peter Kažimír

Peter_Kazimir
Phone:+421(55) 602 4234
E-mail:Peter.Kazimir@tuke.sk
Address:
Room:
Read more →

Ing. Martin Broda

Martin_Broda
Phone:+421(55) 602 2861
E-mail:Martin.Broda@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Room: 15A
Read more →

Ing. Daniel Zlacký

Daniel Zlacky
Phone:+421(55) 602 2766
E-mail:Daniel.Zlacky@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: L611
Read more →

Ing. Martin Sulír

Martin Sulir
Phone:+421(55) 602 2766
E-mail:Martin.Sulir@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: L611
Read more →

Ing. Lenka Macková

Lenka Mackova
Phone:+421(55) 602 2298
E-mail:Lenka.Mackova@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: L609
Read more →
IS MAISe-Learning portál TUKEMailTelefónny zoznamStravovanieUniverzitná knižnicaNastaveniaMoodle
Awards
Department news