Dnes je sobota 8. októbera 2022, meniny má Brigita a zajtra Dionýz.
Announcements
Príď aj ty medzi nás
KEMT_MKT_presentation_Page_1 KEMT_SE_presentation_Page_1

 

doc. Ing. Ľubomír Doboš, PhD.

Lubomír Doboš
Phone: +421(55) 602 2296
E-mail: Lubomir.Dobos@tuke.sk
Address: Němcovej 32
Room number: L608
Read more →

 

doc. Ing. Ján Gamec, PhD.

Ján Gamec
Phone: +421(55) 602 4180
E-mail: Jan.Gamec@tuke.sk
Address: Němcovej 32
Room number: 526
Read more →

 

doc. Ing. Mária Gamcová, PhD.

Maria_Gamcova
Phone:+421(55) 602 4180
E-mail:Maria.Gamcova@tuke.sk
Address: Němcovej 32
Room number: 526 
Read more →

doc. Ing. Stanislav Ondáš, PhD.

Stanislav_Ondas
Phone:+421(55) 602 2294
E-mail:Stanislav.Ondas@tuke.sk
Address : Boženy Němcovej 32
Room number: 509
Read more →

doc. Ing. Ľuboš Ovseník, PhD.

Lubos Ovsenik
Phone: +421(55) 602 4336
E-mail: Lubos.Ovsenik@tuke.sk
Address: Němcovej 32
Room number: 517
Read more →

 

doc. Ing. Ján Papaj, PhD.

Papaj
Phone: +421(55) 602 2334
E-mail: jan.papaj@tuke.sk
Address: Němcovej 32
Room number: L610
Read more →

doc. Ing. Matúš Pleva, PhD.

Matus_Pleva
Telefón: +421(55) 602 2334
E-mail: Matus.Pleva@tuke.sk
Adresa: Němcovej 32
Miestnosť: 610
Viac →
IS MAISe-Learning portál TUKEMailTelefónny zoznamStravovanieUniverzitná knižnicaNastaveniaMoodle
Awards
Department news