Dnes je piatok 21. júla 2017, meniny má Daniel a zajtra Magdaléna.
Announcements
Príď aj ty medzi nás
KEMT_MKT_presentation_Page_1 KEMT_SE_presentation_Page_1

Ing. Gabriel Bugár, PhD.

Gabriel Bugár
Phone:+421(55) 602 2808
E-mail:Gabriel.Bugar@tuke.sk
Address: Park Komenského 13
Room number: 16
Read more →

Ing. Mária Gamcová, PhD.

Maria_Gamcova
Phone:+421(55) 602 4180
E-mail:Maria.Gamcova@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room number: 131
Read more →

Ing. Iveta Gladišová, PhD.

Iveta Gladišová
Phone:+421(55) 602 2940
E-mail:Iveta.Gladisova@tuke.sk
Address : Park Komenského 13
Room number: 35-A
Read more →

Ing. Daniel Hládek PhD.

Daniel Hladek
Phone: +421(55) 602 2298
E-mail: Daniel.Hladek@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: L609
Read more →

Ing. Ľudmila Maceková, PhD.

Ludmila Macekova
Phone:+421(55) 602 4108
E-mail:Ludmila.Macekova@tuke.sk
Address: Vysokoškolská 4
Room number: 119A
Read more →

Ing. Stanislav Ondáš, PhD.

Stanislav_Ondas
Phone:+421(55) 602 2334
E-mail:Stanislav.Ondas@tuke.sk
Address : Boženy Němcovej 32
Room number: 610
Read more →

Ing. Ján Staš, PhD.

Jan Stas
Phone: +421(55) 602 2298,
E-mail: Jan.Stas@tuke.sk
Address: Boženy Němcovej 32
Room: 609
Read more →
IS MAISe-Learning portál TUKEMailTelefónny zoznamStravovanieUniverzitná knižnicaNastaveniaMoodle
Awards
Department news