Dnes je štvrtok 27. júla 2017, meniny má Božena a zajtra Krištof.

Slovenská elektrotechnická spoločnosť člen Zväzu slovenských vedecko-technických spoločností v spolupráci s Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky (MDVRR SR) zorganizovali stretnutie k Svetovému dňu telekomunikácií a informačnej spoločnosti spojené s odovzdaním Ceny Jozefa Murgaša za rok 2015, ktoré sa uskutočnilo na MDVRR SR v Bratislave 17. mája 2016.

Na základe hodnotenia odbornej komisie sa Laureátom Ceny Jozefa Murgaša za rok 2015 stal Ing. Ján Papaj, PhD., z Katedry elektroniky a multimediálnych telekomunikácií Fakulty elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Košiciach za publikovanie pôvodného teoretického príspevku podporujúceho rozvoj elektronických komunikácií s názvom „Cooperation Between Trust and Routing Mechanisms for Relay Node selection in Hybrid MANET-DTN“ v odbornom časopise Mobile Information Systems.

Viac podrobností nájdete TU a TU!

Srdečne blahoželáme!

CJM_Papaj_KEMT